Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Sinlac vagy a Sinemil a finomabb?

Sinlac vagy a Sinemil a finomabb?

Figyelt kérdés

Kislányomnak Sinemilt írt fel az orvos, de nem igazán akarja megenni. Én is megkóstoltam, hát valami szörnyű íze van, így nem csodálom... Olyan erős kukoricaíze van, hogy én 1 kanál után ki is dobtam.

A Sinlacnak valamivel másabb íze van? Érdemes azt íratnom neki, hátha azt megeszi?



2015. okt. 17. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem tok ugyanaz. de probald ki hogy gyumolcsot pepesitesz (marha olyan korban van h be lett vezetve) es azt felobtod vizzel es csak 1-2 evokanallal teszel hozza...igy egy edes gyumolcsos griz lesz..nagyon szereti a lanyom. mondjuk o magamaban is imadta
2015. okt. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a Sinlac finomabb, az én fiam se ette meg a Sinemilt. De tudod, ez olyan, hogy van aki a pörköltet szereti, más meg a rántotthúst :) ízlések és pofonok...
2015. okt. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne az alapján dönts, hogy milyen az íze! Az én gyerekem olyanokat szeret, amiknek büdös szaga van. Tápszerben is és bébiételben is... Természetesen frissen lett kibontva és nem járt le a szavatossága, nem azért büdös, hanem mert ilyen alapból.

Én nem kóstoltam meg soha a tápiját, mert már a szagától is elhánytam magam. Nan-t evett (Nestlé), ez bifiduszos, prémium minőségű tápszer. Van belőle Sensitive, H.A. és A.R., lehet válogatni.

Nagyon szerette, most a 2-t nyúzzuk már 3 hónapja (8 hós) és még mindig ezt eszi a legszívesebben, persze megy a hozzátáplálás is, már kiváltottuk a tízórait, az ebédet és az uzsit is.

2015. okt. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fiamnak sinlacot írt az orvos anno. Szerintem finom, neki is ízlett, ette is sokáig. Arra amúgy ne alapozz, hogy neked mi ízlik.
2015. okt. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!