Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A Milumil Sinemil tartalmaz...

A Milumil Sinemil tartalmaz tejet?

Figyelt kérdés
Ma voltam a gyermek orvosnál mert eddig 3 tejpépet próbáltunk és mindegyiktől kipirosodott a kisfiam arca. Alapból hülyének nézett a doki és azt mondta,hogy ő még ilyet nem hallott,hogy a tejpéptől pirosodjon...Erre én,hogy szeretném feliratni ( sima támogatott áron ) a Milumil Sinemil-t mert az talán a leginkább antiallergén ( nagyon jókat hallottam róla érzékeny gyerekek anyukájától ) mert félek,hogy a tejtől ilyen az arca. Azt mondta,hogy abban ugyanúgy van tej. Végül nagy kegyesen felírta a receptet. Persze a gyógyszertárban nem volt belőle...Holnap tudok csak venni. Szóval a kérdésem lényege,hogy valóban tartalmaz tejet ?

2015. ápr. 17. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:

A Sinemil ugyanúgy, mint a Sinlac tejmentes.

A dokid nagyon fura, nem gondolkoztál még orvosváltáson?

2015. ápr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. Összetevők: Maltodextrin, szentjánoskenyérmag-liszt, rizsliszt, cukor, növényi olajok, kalcium-karbonát, emulgeálószer, hozzáadott vitaminok (C, Niacin, Pantoténsav, E, B1, B6, A, Folsav, K, D, Biotin, B12), vas-difoszfát, L-karnitin ,cink-szulfát, réz-szulfát, kálium-jodid).
2015. ápr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ! Szeretnénk váltani dokit,de a másikra még több panasz van ( beszéltem már erről a védőnővel ) valószínűleg másik városba fogunk járni mert ez tarthatatlan...
2015. ápr. 17. 14:12
 4/4 anonim ***** válasza:
A Sinemil és a Sinlac is hipoallergén, ha tej a gond, ezt eheti nyugodtan :)
2015. ápr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!