Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Habarás, rántás helyett mivel...

Habarás, rántás helyett mivel sűrítsem 14 hós babám ételeit?

Figyelt kérdés
Főzelékekre,paprikásokra gondolok. Eddig habartam de már nem szeretném mert nem egészséges. Kukoricakeményítő? Azzal lehet neki sűríteni? Ti mit használtok?
2015. nov. 7. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
A főzeléket önmagával sűrítem, nem csak a gyereknek, hanem az egész családnak, mert egészségesebb és szerintem finomabb is. Kiveszek egy kisebb adagot, turmixolom és visszaöntöm.
2015. nov. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Esetleg krumpli? Ha nem is turmixolod össze, főzés közben 'oldódik' belőle a keményítő.
2015. nov. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én nem használok se rántást, se habarást. én is ugy csinálom, ahogyan az elso.
2015. nov. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Önmagával? A borsófőzeléket is? Besűríti rendesen? Ilyent még nem hallottam,de megpróbálom.
2015. nov. 7. 15:15
 5/9 anonim ***** válasza:
én pont a borsót szoktam így, nagyon finom :)
2015. nov. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hétgabonás pépet próbáltad már?
2015. nov. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet keményítővel, kis vízben kikevered és hozzáöntöd, csak arra kell figyelni hogy utána már ne forrald. Krumplival szintén, annak is a keményítőtartalma sűrít.
2015. nov. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyébként biztos tudatlan vagyok, de a habarás miért nem egészséges?
2015. nov. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Még nem próbáltam a 7 gabonàs pépet. De jó lehet az is. Van is itthon. Keményítőt sem használtam még de köszönöm a tanácsot,akkor majd vigyázok h ne forrjon.
2015. nov. 7. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!