Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12hónapos Babának mivel...

12hónapos Babának mivel sűrítsem a tápszerét? Vagy melyik a leglaktatóbb számára? Többi lent.

Figyelt kérdés

Napközben már mindent eszik amit mi,zöldség,gyümölcs,joghurt,rudi minden nap van!

Estére lefekvéskor Milumil 9+ tápszert eszik és reggelire kap Milumil Junior gyerekitalt.


Lefekvés elött 30percel még vacsizik,de éjszaka felkel 2x 3x és 180ml tápszert megiszik,tegnap elaludtt 9kor ivott 120ml tápszert,és éjfélkor mikor mentem fekedüni korgott a pocija :(


Mivel tudom sűriteni?

Vagy mire váltsak?


Köszönöm.


2013. júl. 8. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Én estére Sinlacot keverek a lányom tápszerébe (200ml fele-fele arányban a por), még csak 7 hónapos, de ezzel este 9-től reggel 7-ig kibírja evés nélkül.
2013. júl. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És az átjön a hármas cumin?

Mert most búzadarát kevertem hozzá,de nem jött át rajta.


Még 5hónaposan kapott sinlacot,akkor hányt utána,azóta nem próbáltam!

2013. júl. 8. 21:37
 3/6 anonim ***** válasza:
ÉN a Müllerben vettem gabonás pépet és olyan sűrűre csinálom (tápszerrel), hogy a legnagyobb lyukú cumin könnyen ki tudja szívni. Imádja és jobban alszik este.
2013. júl. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Nem tudom, mert nekünk csak két darab 0-ás cumisüvegünk van, anyatejes, csak pótlásként adom a tápszert, ezért nem akarok több üveget venni, így ollóval megnagyobbítottam a lyukat, fogalmam sincs, hányas méretnek felel meg, bár én nagyon hígra csinálom a keveréket mivel a tej mellett semmi más folyadékot nem iszik.


Ha hányt a Sinlactól, próbálkozhatsz gabonapéppel is, az is jól laktat.

2013. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ill. 1-es méret, nem nullás :)
2013. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Müllernek a tápszere ízre ugyanaz,mint a Milumil,de sűrűbb sokkal. Ha hányt a Sinlactól akkor azt ne használd. Nem tudom milyen cumisüveget használtok,mi MAM-osat (mi mondjuk Sinemillel sűrítünk) és nekünk a 3-as cumin nem jön át a tápi csak az XL-es cumin,ami már pépes ételekhez van kitalálva
2013. júl. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!