Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 1éves baba szedhet omega3-at?...

1éves baba szedhet omega3-at? Ha igen, milyen készítményt?

Figyelt kérdés
Ha a nevét leírnátok,megköszönném.

2015. nov. 18. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
28%

Mindig elképedek, hogy miért kell gyerekeknek mindenféle dolgokat adni.

Ennyire képtelenek a szülök megfelelö étkezést biztosítani a gyereknek?

Ha egy gyereknek kiegeynsúlyozott étkezést akarunk biztosítani akkor max heti 3x hús, és napi2x nyers zöldség/gyümölcs(délután egy alma, körte, narancs, kivi vagy ami van, este meg egy szelet paprika, egy kis uborka, vagy ami van). A többit amúgy is megeszi. Ha ezt a kettöt betartod akkor semmi extra vitamin nem kell, ezzel pont megkapja ami kell neki.

2015. nov. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

csak segítségképp:


"Az omega-3 források a következők :

lenolaj, repceolaj, dióolaj, búzacsíra olaj, szója olaj

lenmag és repcemag

dió

zsíros halak

Válaszd a kicsi, zsíros halakat, mint amilyen a szardínia, a makréla, vagy a hering, stb. a nagyobb halak helyett, mint amilyen a lazac vagy a tonhal,

mert a higany felhalmozódásának így kisebb a kockázata, amely mérgező a magzat idegrendszerére nézve.



Omega-6 források a következők :

tojás

vaj

állati zsírok"



Amúgy omega 6 omega 7, stb is van egy termékben a neve Whole Mega, gyógyszertárban sehol nem találom, hol lehetne kapni.

ami elérhető kínálat van a piacon, az felér egy nagy nullával amennyi vitamin van pl az Eskimo kidsben is..

2015. nov. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
egyedül a Whole Mega még arra is odafigyel, hogy a hal amiből készítik hol és milyen vízben él, mert amúg az se mindegy..
2015. nov. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*ha megtalálnád, hogy hol van a Whole mega omega gyerekeknek, kérlek linkeld
2015. nov. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

Taps, taps!! Tömjük a gyógyszeripar zsebét! Adjál a gyerekednek inkább halat. Iszik tápszert? Abban van egy csomó vitamin is pluszban.

Sok zöldség, gyümölcs. Nekik ennyi kell!


Bocsi nem akartam bántó lenni csak elegem van a gyógyszeripar és társaiból. :(

2015. nov. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

tápszerben tejitalban nincs omega

az itthoni halak is kétes származásúak..

2015. nov. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Eszembe nem jutott 1 évesnek mesterséges Omega 3-at adni.

Talán még a Rio Mare tonhal is jobb, natúr v. olívaolajban, mint ezek a mesterséges cuccok.

2015. nov. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Floriana válasza:

Nagyon bírom ezeket a hozzászólásokat... Szent Györgyi Albert mondta: " A vitamin olyan anyag, amely csak akkor okoz megbetegedést, ha nem szedjük!" Ne legyünk már olyan naívak, hogy a mai világban ugyan annyi vitamin ásványi anyag van a növényekben mint régen! Hát nem! Kb a tizede...


Fiamnak a Nutrilite omega 3 kapszulát már csecsemőkorától kezdve adtam, mert nagyon jót tesz az egész szervezetének! Kiböktem és belemasszíroztam a nyakánál a bőrébe. Biztos vagyok benne, hogy nagyon pozitív a hatása a fejlődésükre.

2017. jan. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

És a nyakán keresztűl hogy hatott a szervezetére? Csak kérdem, mert úgy tudtam gyomorban oldódik.


Amúgy köszi a lepontozást!

2017. jan. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, hogy pl: a Beba tápszereiben is van halolaj. Szóval nem értem a támadást.
2017. jan. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!