Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Szerintetek jó ez az menüsor?

Szerintetek jó ez az menüsor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Véleményt szeretnék kérdezni 8hónapos kisfiam étrendjéről. Bevezettük a tejpépet id a védőnő tanácsára.

Tehát:

Reggeli: tapszer

10 órai: tejpép

Ebéd: Valamilyen főzelék féle tápszerrel

Uzsonna:tejpépgyümölcsel

Vacsora: tápszer.

Vagy ugyan ez csak uzsonnára szinten valami főzelék féle vagy csümölcspép?

Tudom,hogy mindenki a saját elképzeléseihez hű, ha tudtok segíteni írjatok. :)



2016. jan. 14. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Glutént nem vezetted be?

Akkor a 10 órai tejpép helyett adhatnál valami gyümölcsöt babakekszel.

Lassan a joghurtot is bevezetheted.

Ebédre a főzelékhez husit is adhatsz.

2016. jan. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is mehet a gyümölcs keksszel, mert így gyorsan ráun a tejpépre, szerintem az ebédhez már nem muszáj a tápszer, legalább is ilyen idősen én már nem adtam neki, inkább husit tegyél bele. Én 1-2 kocka csirkemellet raktam a főzelékhez és úgy turmixoltam neki. Vagy adhatsz neki a tízóraira csak simán gyümölcsöt, almát, körtét,banánt ami most van frissen, hogy minél változatosabb legyen. Ill. mehet szerintem a kifli is, ha elfogadja a darabosat, ha csak pár falatka, kisfiam nagyon élvezte hogy ő eszegeti egyedül, az elején alig tudta megfogni és a szájához vinni, de pár nap után belejött és imád falatozni, most 1 éves.
2016. jan. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyik tejpep helyett adjal sinlacot. Nem jo ez a sok tejfele sem. Nalunk oriasi galibat okozott az emeszteseben.

Meg ahigy elottem irtak. Gyumolcs + keksz.

2016. jan. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!