Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti kínálnátok új ételeket 2-3...

Ti kínálnátok új ételeket 2-3 körül du? Vagy szigorúan délelőtt?

Figyelt kérdés
És ha délelőtt kínálnátok inkább akkor a zöldségpépeket meg mindenféle egyéb meleg ételt hogy kínáltatok 10óraira?
2016. febr. 9. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
délelőtt én mindig gyümölcsöt kínáltam, a zöldség féléket ebédidőben, ill. délután uzsonnaidőben, de igazából szerintem mindegy mikor kínálgatod, én azért csináltam így, hogy ezzel kialakuljon majd az étkezésekben is egy napirend, mikor mit eszik...
2016. febr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
állítólag azért jó délelőtt, mert ha nem bírja az adott ételt véletlenül, akkor inkább napközben szenvedje ki mint éjjel.
2016. febr. 9. 12:33
 3/3 anonim ***** válasza:
ebben mondjuk lehet valami :) - lehet szerencsém volt, hogy nálunk nem volt semmi probléma :) bízz az anyai ösztöneidben és csináld úgy ahogy jónak érzed.. hidd el, az a legjobb! :)
2016. febr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!