Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Eritritet milyen idős kortól...

Eritritet milyen idős kortól használhatok a gyerek étrendjében?

Figyelt kérdés

2016. febr. 16. 08:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Ne használd,mert minden édesítőszer rákkeltő.A kókuszvirág cukorról mondják,hogy a cukorbeteg is fogyaszthatja módjával.Miért akarod ezzel etetni a gyermeket?Beteg talán és cukorstoppal ki kell éheztetni,vagy mi?
2016. febr. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az eritrit természetes édesítő. Rákkeltő édesítőket, mint aszpartám, aceszulfám K, nem adok neki. Egyébként meg olvass utána a finomított cukor is rákkeltő, ellentétben az eritrittel.

Azért nem adok neki cukrot, egyrészt mert egészségtelen, másrészt felpörgeti, és már így is gyanús, hogy hiperaktív, figyelemzavaros, csak nem vizsgálják még mert kicsi.

Ha nem lehet adni neki, akkor marad a méz, bár az sem a legjobb.

2016. febr. 23. 12:51
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha a keresőbe beírod,hogy Bartha Ákos,nos,kiadja ezt a táplálkozás szakértőt.(de lehet,hogy ismered)Vannak fenn elérhető anyagai,ami talán hasznos lehet.Igaz,ő leginkább az orvosok által gyógyíthatatlannak mondott pajzsmirigy autoimmun betegséget gyógyítja táplálkozás beállítással,laborleletekkel igazolva.Ő mondja el azt is,hogy az epilepsziások és a hiperaktívak is gyógyíthatók táplálkozásbeállítással.Sokszor az agy omega3 hiányos állapota idézi ezeket a ,,tüneteket" elő.Ő mondja azt is,hogy a cukrot és mindenféle édesítőszert ki kell iktatni az étrendből a gyógyulásig,s utána is csak korlátozva.A kókuszvirág cukor csak 35%-ban szívódik fel,ha nem cukros,candidás,stb. a gyermeked,szerintem ritkán adható neki kókuszvirágcukor egy kevés.De te tudod.
2016. febr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]

A fenti linken az olvasható,hogy a kutyákat megöli.Én nem merném a gyerekemnek adni.

2016. febr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez a cikk a xilitet mondja. Kókuszvirágcukrot nem akarok, nem olvastam jókat róla. Mindegy akkor nem adok neki, kap mézet. Omega 3-at azt szed. Vagy ott van a stevia még alternatívának, bár annak én sem szeretem a mellékízét.
2016. febr. 23. 20:31
 6/12 anonim ***** válasza:

Van itt egy könyv,pdf letölthető, nagyon hasznos még egészségesnek is.

Stevia-ról is lehet találni tanulmányt,mely szerint van benne valami,ami mérgező.Sajnos nem tudom bővebben kifejteni,mert nem nagyon foglalkoztam vele,átsiklottam felette,ugyanis rossz íze miatt nem bírjuk fogyasztani.Idegen földrészről származó növény,berobbant a köztudatba,por,tabletta formájában is,itt van nesztek,vegyétek!Hát ez is lehet egy olyan üzlet,hogy igaz lehet,miszerint a mérgező hatásáról meg nem nagyon szól a fáma?

2016. febr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Most látom,hogy a letölthető könyv,aminek a linkjét elküldtem,kitörölték az üzenetemből innen!.Írja is,hogy tovább adni nem lehet,mert szerzői jogvédelem alatt áll. A keresőbe írd be,hogy: keto.hu GAP Szindróma – Dr. Natasha Campbell-McBride (2004) , itt olvasható.

Jó minőségű omega3-at én is szeretnék,te milyet veszel,megírnád?

2016. febr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A mézre meg nagyon vigyázz,mert hamisítják,már én is vettem hamisat!
2016. febr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha a megírt módon sem sikerülne a könyvhöz hozzájutni,akkor lépj be a Jód-Tudományos csoportba,onnan biztosan elérhető,mert onnan jutottam hozzá én is.A hozzászólásokat nézegetve,rá fogsz találni,mert a könyv fedlapja feltűnően látható.
2016. febr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a könyvet majd megnézem!

Mézet megbízható helyről, méhésztől veszem.

Omega 3-at most Jamieson márkájút vettem, ez elég jó, nincs benne aszpartám, mesterséges édesítő, szinezék, viszont cukor sajnos van. De biztos jobb egy jó összetételű szirup pl Nor oil. De ezt tuti nem venné be a gyerekem.

2016. febr. 26. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!