Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 19 hónapos már ehet rántott...

19 hónapos már ehet rántott csiperke gombát?

Figyelt kérdés
Vagy mikortól lehet adni nekik?
2016. febr. 18. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
2-3 éves korig nem javasolt a gomba, mert iszonyú nehezen emészthető étel, így könnyen hasfájást okozhat. Órákig "rágja" az emésztőrendszer, sokkal tovább, mint bármi mást.
2016. febr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értem. akkor hanyagolom még egy fél évig
2016. febr. 18. 20:14
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2 éves kor alatt egyáltalán nem javasolt, mert nagyon nehezen emészthető még sok felnőtt számára is.
2016. febr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tenyleg nehezen emeszheto. A kislányom eloszor masfel évesen kapott gombalevest, inkabb a levet meg zöldséget, csak egy keves gombat tettem az ovebe. Semmi baja nem lett. Azota a kedvenc levese😊. Szoval egy par falatot én megkostoltatnek vele. Ha ugy latod utána nem jo a pocakja akkor hanyagold.
2016. febr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
csak azt nem értem, hogy akkor miért van tejszines gombakrém puré már 8 honapos kortol. mit gondoltok errol?
2016. febr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam ilyen pürét, hol milyen?
2016. febr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nézd ilyen: [link]


bár ez nem konkrétan az, amire gondoltam, mert anno volt egy másik márka és az gomba- krumpli verzio volt. (egyébként francia termékrol van szo)

2016. febr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is csak levesben adtam először gombát. Kb. 1,5 éves lehetett, nem válogattam ki neki, de nem volt semmi gondja tőle.

Most 22 hónaposan adok neki melegszendvics krémet, amit én csináltam. Az zöldségkrém, de trombitagombás. Nincs baja tőle, meg is emészti, szereti is. Így magában rántott gombát még nem próbáltam, ha lenne itthon megkóstolhatná, de szerintem sokat magában töményen nem adnék még neki.

2016. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kozben eszembe jutott, hogy evett már gombalevesből zoldseget sőt egy egész szelet pizzát amin gomba is volt...de nem foglalkoztam akkor annyira ezzel hogy figyeljem rosszul alszik e vagy ilyesmi...lehet hogy egy falatot adok akkor neki es figyelem hogy reagal. valaszotok koszonom
2016. febr. 18. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!