Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Normális hogy a 7 gabonás pép...

Normális hogy a 7 gabonás pép visszaköszön a baba székletében?

Figyelt kérdés

Látszanak a szemcsék.

Ez csak azért van mert vannak benne emészthetetlen részek (rost), vagy problémara utal? Gluténérzékenység miben nyilvánul meg?


Egyébként nem hasmenés, nem is bűzös, "csak" gabonaszemcsés.


Ti tapasztaltatok ilyet?

6,5 hónapos.



2016. márc. 27. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden új táplálékhoz hozzá kell szoknia a szervezetének, nagyon gyakori, hogy az első pár alkalommal úgy tűnik, kijött az egész emésztetlenül. Nem kell megijedni, természetes jelenség.
2016. márc. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már három hete kapja.
2016. márc. 27. 13:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogyan készíted el neki? Nálunk már a kész ételben sem látszódtak a szemcsék, nemhogy emésztés után.
2016. márc. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Pürébe keverem, nem önmagában kapja és nem egész adagot.

Első héten napi egy mokkáskanál. Akkor még nem volt feltűnő.

2. héttől 2 kanál. Azon a héten kapott körtét, először azt hittem, azt látom a székletében.

3. héttől 3 kanál.

A pürében is látszanak a sötétebb szemcsék.

2016. márc. 27. 17:30
 5/8 A kérdező kommentje:
Most csináltam kíváncsiságból egy negyed adagot előírás szerint (vízzel), s abban is látszanak a nagyobb barna szemcsék.
2016. márc. 27. 17:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Meleg vízben oldd fel, akkor gyakorlatilag homogén lesz. És utána tedd hozzá a gyümölcspürét.
2016. márc. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Úgy csináltam, meleg vízben, szemcsés.

Majd felhívom a védőnőt v. a Milumil tanácsadót.

2016. márc. 27. 20:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Furcsa, lehet, hogy nem ugyanazt értjük szemcsés alatt...
2016. márc. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!