Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Fagyasztott barackot kaphat 6...

Fagyasztott barackot kaphat 6 hónapos baba?

Figyelt kérdés
Most kezdjük a hozzátáplálást. Mivel most friss barack nem kapható, mármint ami nincs telenyomva mindenféle műtrágyával, arra gondoltam, fagyasztott barackot adnék.
2016. máj. 10. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Hideg lesz neki.
2016. máj. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
azzal kezdük mi is 4 hónapja, mai napig szinte minden nap terítéken van, mert legalább ettől tud kakilni.
2016. máj. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Aha, köszi kedves első! Jó, hogy szóltál! :)
2016. máj. 10. 17:33
 4/9 Bella169 ***** válasza:

A lányom februárban töltötte a fél évet. Akkor kezdtük mi is a hozzátáplálást.

Előrelátóan fagyasztottam le anyukámék kertjében termett barackból. Nagyon szerette. Sajnos a hűtőkapacitás véges így mostanra elfogyott a készlet.

Nyugodtan adhatod a fagyasztott barackot.

2016. máj. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2016. máj. 10. 19:44
 6/9 anonim ***** válasza:

" ami nincs telenyomva mindenféle műtrágyával".

Honnan tudod vagy látod hogy a fagyasztott barack nem ilyen?

2016. máj. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a barack nem kap műtrágyát.....max permetszert, de elvileg bevizsgáltnak kell lennie, szóval ilyet nem tartalmazhat. Sokkal biztonságosabb a konkrét bébiétel, azoknak nagyon szigorú követelményeknek kell megfelelniük. Az Univer-es sztem tök jó, árban, minőségben is, én azt vettem ha épp nem volt szezonja valaminek.
2016. máj. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Èn is a bébiételre szavazok. Ezek a nem szezon gyümik nem lehetnek túl egészségesek. Pl nyári banán.
2016. máj. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bella169 ***** válasza:

Nem feltétlenül boltira gondolt a kérdező. Sokan fagyasztanak le (pl én is) a nyári saját termésből, és annál jobb tuti nincs. Tudja az ember mit kapott a fa/föld, és idény idején termett, csak elrakta későbbre.

És jó a bébiétel, tényleg. Nem vagyok ellene, kap a lányom, de jó ha kap friss vagy fagyasztott gyümit is a gyerek. Ha mindig bébiételt kap félő, hogy később nem eszi meg natúr a gyümölcsöket. Van egy ismerősöm, másfél éves a lánya, semmilyen gyümölcsöt nem eszik meg natúr csak a bébiételeset.

Szerintem itt is az arany közép a jó, kapjon ezt is azt is (bébiételt, normál gyümölcsöt is) így legalább még több féle ízzel ismerkedik és még több mindent megeszik. Valamint rájön arra, hogy egy valaminek lehet többféle íze is, így akkor is megeszi adott dolgot, ha kicsit más az íze (édesebb, savanyúbb, akármi)

2016. máj. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!