Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikortól kaphat körtét a baba?

Mikortól kaphat körtét a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az én kisbabám egy hét múlva lesz 7 hónapos. Néztem sokféle hozzátáplálási táblázatot, de az egyikben csak 8 hónapos kortól van írva,a másikban már 6 hónapos korától írják.

Most akkor mikor lehet?



2016. febr. 10. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem annak idején a védőnő 6 hónapos kor körül javasolta a barna héjú Bosckobak körtét, mert az a fajta nem puffaszt. A többit csak később.
2016. febr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én 6 hósan vezettem be anyatejesnél, a védőnő tanácsára, mert az alma fogta a székletét, és télvíz idején más opció nem volt.

Nekünk nagyon bevált...nyersen, hámozva, lepépesítve kapta, és azóta is imádja. Semmi gond nem volt vele.

Azért nem szokták előbb ajánlani, mert puffaszthat...nézd. adsz neki egy kicsit pár napig, figyeled, és ha jól alszik, szépet kakil nyugdotan adhatod.

2016. febr. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
7 honapot olvastam, de a gyerekorvosom es a vedonom is mar 6 honapos koraban mondta, hogy adhatom.
2016. febr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!