Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Otthon sargarepale keszitese...

Otthon sargarepale keszitese 6 honaposnak?

Figyelt kérdés
2016. máj. 13. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
minek? megfőzöd, lepürésítesz egy kávéskanálnyit, és ha 3-4 nap után sem fogja a székletét, nyugodtan adhatod.
2016. máj. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mivel szereti es gondoltam napkozben ivolenak
2016. máj. 13. 15:31
 3/4 anonim ***** válasza:

figyi a sárgarépa eléggé hasfogó...ha ilyesmit akarsz csinálni, inkább olyannal add ami székletlazító: sütőtökös répalé pl, vagy körtés répalé (én 6-7 hónaposan bevezettem a körtét mert nagyon szorulásos volt és mivel télvíz idején nem volt barack a védőnő javasolta hogy azzal próbáljak adni mindent neki, szép is lett a kakija). Barackal is keverheted..párolás, pürésítés, higítás vízzel és kész is az ivólé.

vannak egyébként kubu receptek is a nosalty.hun is van egy pl, banán kell hozzá, meg répa asszem, de ez is mindkettő székletfogó.


vizet egyébként nem iszik? vagy miért akarsz neki ivólét adni? mert ha elfogadja a vizet tuti nem adnék neki ivólét mert az lesz a vége hogy pikk pakk nem fogadja el a vizet. vagy akkor legalább add tányérból neki, hogy érezze hogy ez nem elsődleges szomjoltásra van.

2016. máj. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vigyázz honnan szerzed be, mert műtrágyások még a primőrök, többet árthatsz vele sajnos....ha már feltétlen adni akarsz, próbáld ki, a spar-ban láttam bio natúr répalevet, ez be is van vizsgálva, ebben megbíznék
2016. máj. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!