Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Pirospaprikát mikortól kaphat...

Pirospaprikát mikortól kaphat a baba? (Nem rendszeresen értem, olvasd el a leírást! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elkezdtem főzni az ebédet, magamnak is zölbab főzeléket főzök ma, meg krumpli-zöldbab kombinációt gondoltam ki a 8 hónapos babámnak.

A terv az volt, hogy megcsinálom a rántást, bele a zöldbab, és ha megfőtt, kiveszek belőle neki, magamnak meg ekkor paprikázom. Na, persze tettem bele paprikát már az elején.

Azt gondoltam, hogy így is veszek ki neki egy kis zöldbabot belőle habarás előtt.

Szóval véleményeket kérek, míg megfő a zöldbab. :)



2016. jún. 23. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
8 hónaposnak már adhatsz a főzelékből is. Gondolom, nem erős benne a paprika.
2016. jún. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem erős. De a főzelékből nem adok, mert tejföllel habarom. Neki még krumplival sűrítek mindent.
2016. jún. 23. 10:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan adhatsz neki. Az enyém is 8 hónapos tegnap rakott kelkáposztát ettünk volt benne pirospaprika, semmi baja nem volt. Imádta, és én örültem hogy végre azt eszi amit mi. 😊
2016. jún. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi, megnyugodtam.

Igen, én is szeretem, hogy ha nem is teljesen ugyanazt, de már egyre hasonlóbbat eszünk. :) Eredetileg halat akartam sütni, csak annyira meleg van, hogy nem indítom el a sütőt. Pedig azt is megeszi már velem.

2016. jún. 23. 10:28
 5/5 anonim ***** válasza:
31%
7 hónaposan halászlevet evett a kisfiam. de ekkor szerintem már kapott pörköltben főtt krumpit is.
2016. jún. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!