Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Fagyasztott házi étel vagy...

Fagyasztott házi étel vagy üveges bébi étel?

Figyelt kérdés
Ha csak ebből a kettőből választhatnátok, melyiket adnátok inkább?
2016. júl. 16. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mivel sajat kertem van sajaz bio zoldsegekkel a fagyasztottra voksolok, el se fogadta az uvegest a babam. de ha nem volna kertem akkor is foznek, nyilvan nem biobol csinaljak a bebi eteleket sem raadasul bazi dragak
2016. júl. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En mindig a hazi kosztot reszesitettem elonyben. Egy adag bebietelt nyilvan nem lehet fozni, igy a fagyasztoban mindig volt jopar fele. A bolti azert nagyon praktikus, mert utazaskor, strandolaskor sem kell aggodni, hogy megromlik. Viszont nem tudom, mi a francot tesznek bele, de hozzaszokast okoz. Amelyik baba tul sok bolti kajat kap, gyakran el sem fogadja a rendes etelt.
2016. júl. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Utolsó ez nem igaz. A 11 hónapos babám üvegessel tápláltam hozzá, mert a sajátot SEMMIBŐL nem ette meg (alma, krumpli,répa). Időnként megpróbáltam újra főzni, de persze nem kellett. Mostnában egyre több normális kaját kaphat (amit mi eszünk), simán megeszi, sőt, inkább egy kiflicsücsök, mint zöldség husival. Egyébként a márka sem mindegy neki.

Nem tudom milyen fagyasztott ételre gondolsz, ha nyers zöldseg, gyümi, majd elkészíted, akkor ok, de ha a főzött kaját lefagyasztod, akkor csakis üveges. Mi sem eszünk lefagyasztott főtt ételt. Én nem tudnék pl főtt csirkemellet lefagyasztani, aztán beletenni pl barackba, hogy egyed fiam. Brrrr.

2016. júl. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
En mindig ugy fozom a babamnak a kajakat h 2-3 adag jut a fagyasztoba is. Igy mindig van tobbfele fozelek,mindig van mihez nyulnom. Uvegeset csak akkor eszik,ha epp nem vagyunk otthon ebedidoben,utazunk,nyaralunk,strandolunk stb.
2016. júl. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!