Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Egy éves. Főztem levest, de...

Egy éves. Főztem levest, de fűszerezés előtt elfelejtettem kiszedni a zöldséget. Só, bors, vegeta a mi ízlésünknek van benne. Ha most kiszedem a zöldséget, vízzel hígitom, nem ártok neki? Fűszerek miatt értem.

Figyelt kérdés
2016. júl. 22. 11:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A gyerekeim 1 éves korukban már azt ették, amit mi. Igaz, hogy nem főzünk túl fűszeresen, de azért Vegetát teszek az ételekbe.
2016. júl. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Jól esett neki. Köszönöm a válaszokat! A levéből nem raktam azért,de így is ízletes volt.:)
2016. júl. 22. 14:54
 13/14 anonim ***** válasza:
9 hónapos a fiam, és sokszor a tyúkhúslevesből szedem ki a zöldségeket...
2016. júl. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

sokfele vegetat kapni, amelyik natrium glutamatos azt erdemes kerulni...egyebkenr hazilag is elkeszitheto, de en annak idejen vettem bio boltban, mivel eleg sokaig eleg ugy nem is draga..de amugy evekig mindnebe hasznaltam vagy azt vagy leveskockat, foleg levesekbe bogracs kajaba, halaszlebe halaszlekockat, mig a ferjem ram szolt hogy ugyan, egyszer probaljam mar meg hogy nem teszek....nem tettem bele es tenyleg, abszolut nem hianyzott, a levesek ugyanolyanok kocka nelkul, a vegetas salataontetektol meg meh is undorodtam azota :) akinek van kedve probalja ki ezek nelkul mert eleg egeszsegtelenek.

egyebkent a zoldseg kremlevesekbe szoktam leveskockat tenni. azokba valoban nem art.

2016. júl. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!