Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Megeszi később a zöldséget?

Megeszi később a zöldséget?

Figyelt kérdés
8 hós, adok zöldséget, viszont kb 5-6 kanállal eszik meg..Gyümölcsöt simán megeszi..Ma pl. csirkemell répa és krumpli volt, alig evett 4-5 kanállal..Aztán kicsi banánt törtem bele..és simán eszi..Egyszerűen csak az édeset szereti..Később változik ez úgy-e???
2016. aug. 10. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
igen változhat. Nekem pl a középső gyerek imádta a zöldséget, aztán olyan 2 éves kora körül kezdett egyre inkább válogatni és azóta pl a leves is csak lé és tészta meg hús, semmi más zöldséget nem eszik meg belőle pedig anno.... A nagy kicsiként alig evett meg valamit és abból se sokat, olyan 6 éves kora körül jött meg az étvágya (pedig mindenki azt mondta,hogy oh majd az oviba) lényegébe teljesen mind1 mit rakok elé mert mindent megeszik és elég szép adagokba.
2016. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én úgy orvosoltam ezt a dolgot hogy vagy sinlacot tettem bele, vagy kekszet - szintén az édeskés íz miatt, vagy pedig zsömlével tunkoltam neki, úgy adtam falatonként...aztán körülbelül 14 hónaposan elkezdtek jönni a fogai, azóta adok neki nyersen zöldségeket, pálcikára vágva, imádja úgy rágcsálni, meg persze mióta normálisan lehet neki fűszerezni, habarni, rántani, azóta mindent megeszik, főzeléktől kezdve a rakott zöldségen át a pároltig, bármit.
2016. aug. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!