Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A csivavámnak nem lesz baja...

A csivavámnak nem lesz baja ha megeszi a gyümölcsöt és a zöldséget?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy csivavám. Nem lesz baja a kutyusomnak ha megeszi a zöldséget és a gyümölcsöt? Mert ő nagyon szereti, zöldséget mondjuk nem annyira, de a gyümölcsöt, amit adok neki, mindent megeszi! Nem lesz tőle valami baja? Ezt úgy értem, hogy nem lesz hasmenése vagy valami? A válaszokat előre is köszönöm! :)


Egy aggódó gazdi!


2012. febr. 8. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem!

Ha lenne akkor az enyém már régen nem élne.

Minden féle gyümölcsöt és zöltséget szeret!!!

2012. febr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oké köszi! Megnyugodtam!
2012. febr. 8. 19:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adj neki, amennyit csak megeszik. A szőlő-mazsola az egyetlen -tudtommal- gyümölcsök között, ami káros a kutyáknak.
2012. febr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adj neki sőt,én minden nap adok répát,karalábét,gyökeret,meg gyümölcsöket.Fügével tanult meg ülni is pl:)
2012. febr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a paradicsom is káros mert szív ritmus zavart okozhat... olvass utána mit ehet és mit nem mert van egy két dolog amit jobb nem adni
2012. febr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat! Már utána néztem 3 helyen, mindenhol mást írtak, ezért kérdeztem meg! :)
2012. febr. 8. 19:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Maga a szőlő nem mérgező, DE ha a kutya érzékeny rá,akkor akut veseelégtelenséghez vezethet.Feltéve ha nagy mértékben fogyasztja a kutyád,ha pár szemet eszik attol még nem kell meghánytatni.min. 25-100dkg kell ahhoz h ha érzékeny rá akkor mérgezésről beszéljünk.
2012. febr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké köszi! Én eddig szőlőt nem adtam neki, csak banánt, meg almát... Meg persze még mást is, de most csak ezek jutottak az eszembe! :)
2012. febr. 8. 21:04
 9/9 anonim válasza:
banánt nem szabad,de almát,körtét,narancsot,de abból keveset,mert savas,jaaa és gyümölcsöt lehetőleg mag nélkül,a legtöbb ciánt tartalmaz
2012. febr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!