Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 35 hetes kismama vagyok es...

35 hetes kismama vagyok es olyan fajdalmam van mintha meg akarna jonni es hanyingerem is van szerintetek? Es a babocam is annyira mozog nem szokott igy

Figyelt kérdés
2016. aug. 15. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Hű. Nem tudsz bemenni kórházba, hogy rádnézzenek?
2016. aug. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Be tudnek menni de mindenki azt mondja hogy joslo fajas stb...
2016. aug. 15. 13:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Én bemennék, pedig én már többedikkel vagyok terhes. Igen, lehet, hogy jósló, de mi van akkor, ha épp tágulsz? A hányinger a fura nagyon. És ha jósló, akkor mi van? Ha bemész, hidd el, hogy senki sem fog elküldeni.

Az emberek olyan könnyedén veszik más gyerekét és más terhességét, hogy az már félelmetes.

Van egy ismim és ő szólt, hogy nagyon furán érzi magát, valami baj van. Persze a nagyokosok lehurrogták. A baba meghalt... Nem hiszem, hogy a tiéddel baj van, csak egyszerűn felháborítónak tartom, hogy a kibicnek semmi sem drága és minden problémát elhessegetnek, hogy az biztos nem is baj.

2016. aug. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ugyanezt gondolom errol. De am egyszer mentem be egerbe a terhessegem alatt, es akkor nekem alltak hogy minek is megyek oda es mar rendessn felek hogy mit szolnak akkor majd ha megyek szulni mert undorito ganaj emberek vannak ott
2016. aug. 15. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!