Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18hetes kismama vagyok....

18hetes kismama vagyok. Terhességem erős hasfájással ment ezidáig. Mikor felkeltem már nem fájt a hasam és hányingerem is elmúlt. Lehetséges, hogy baj van? Tapasztalatokat kérnék, volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2014. máj. 10. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Baj akkor lenne, ha a görcsök nem szűnnének és véreznél.

Most pedig egyszerűen megszűntek a terhességi tüneteid, szerintem örülj, hogy nem kínlódsz tovább és élvezheted a terhességed.:)

2014. máj. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én végig görcsöltem a terhességem, aminek köszönhetően a méhszáj is nyílni kezdett korán. A 16. héten C 2000-es lett az értékem, a 27. héten C 2100. Én szó szerint zabáltam a magnéziumot és pihentem rengeteget. Így is a 36. héten szültem, de hála Istennek egészséges, 3540 grammos és 55 cm-es babát. Neked is azt tudom mondani, hogy szedj magnéziumot és pihenj! Minden jót nektek!
2014. máj. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem napi 3x2magne b6-ot kell szednem. Azóta visszajött a hasfájás nem is akár hogy!....! :/ nem tudom mi az a fájdalom ami már nem természetes. Tegnap vizsgáltak, zárva voltam. Csak a hasfájással van bajom

2014. máj. 10. 19:58
 4/4 anonim ***** válasza:

én 22 hetes vagyok, 2 hete még nagyon görcsölt a gyomrom, epét is hánytam 1 héten akár 3-szor is. Hányingerem még néha van, de a hasam is ment 1-2 hetente. A doki nem talált semmit, azt mondta h a hormonok okozzák, és majd elmulik a 20 hét körül, és 1 hete el is múlt. Amugy a védőnőm és mások is mondják, h a hormonok sok ijesztő tünetet produkálnak.. csak a vérzés az amivel azonnal dokihoz kell menni.

Amugy én calcium+magnézium és a B6-ot szedtem... védőnő mondta, ... hát alig éreztem a hatását.

2014. máj. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!