Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Átszoktatás tápszerről tejpépre?

NikiDávid kérdése:

Átszoktatás tápszerről tejpépre?

Figyelt kérdés
Humana baby fit(0) issza fiam, 7 hónapos lett most és doktornő azt mondta hogy nem bukik már így kiírta a Milimul Sinel tejpépet. Nem tudtam hogy nem tápszert irt fel, de lehetséges átszoktatni tejpépre vagy csak velem tolt most ki, segítséget kérek mert nem nagyon akarja enni a tejpépet, pedig készíttetem neki cumisüvegbe is már . Köszönöm

2016. aug. 18. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez így hülyeség, a Sinemil nem helyettesíti a tápszert! A Sinemil arra jó, hogy egy tápszeres étkezést kiváltsál szilárd étkezésre. Az én babám is 7 hónapos lesz, szintén Baby Fit a tápszere. Nálunk a reggeli-tízórai-vacsora még csak tápszer. Az ebéd főzelék, egy héten többször hússal. Az uzsonna Sinemil turmixolt gyümölccsel, keksszel. Pont tegnap mondta a védőnőm, hogy lassan kiválthatom a tízórait is szilárd étellel, pl. gyümivel, vagy tejpéppel. Azt is mondta, hogy tejpépet vagy Sinemilt egyszer egyen egy nap és vagy ezt, vagy azt. Tejpépet még nem kapott amúgy, most akarom kipróbálni.


De a mondókám lényege az, hogy a tápszerre még jó darabig szüksége van a babádnak, úgy tudom, még egy évesen is minimum fél litert kell, hogy ilyen táplálékból bevigyen. Szóval igen, kitolt veled, mert recept nélkül dupla az ára. Én íratom párhuzamosan a Baby Fitet és a Sinemilt is. Szó nélkül felírják mindkettőt!

2016. aug. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem cseréltem le a tápszert tejpépre.

A reggeli-vacsora mindig tápszer volt, a tejpép uzsonna. A tápszert 1 évesen tejitalra váltottam (lényegében ugyanaz), uyanúgy cumisüvegből itta.

2016. aug. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1 Vagyok, még az jutott eszembe, hogy a Sinemil egyébként nem tejpép csak "pép", tejet, glutént, stb. allergént nem tartalmaz, ezért adható egyébként már 4 hónapos kortól.
2016. aug. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egész más műfaj a kettő, nem cserélgetjük.
2016. aug. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!