Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Nestlé Alete bébikaja, ismeritek?

Nestlé Alete bébikaja, ismeritek?

Figyelt kérdés
Kaptam 4 kartonnal, nem ismerem, nem is tudom hogy nálunk lehet-e kapni? Németül van rajta minden. Van amelyik 1 hónapja lejárt, meg van ami még 1 évig jó! Kecskemétit meg univert szoktam néha venni, külföldit nem mertem valamiért. Szerintetek jó minőségű? A lejárttal mit csináljak, most megettem egyet, nincs semmi baja, de nemtudom, hogy oda merjem-e adni a lányomnak... Ismeri valaki ezt a márkát? Köszi
2016. aug. 29. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
A Nestlé elég nagy múltú márka ahhoz, hogy megkockáztathasd odaadni a gyereknek szerintem. Főleg ha német. Biztosan nem rosszabb, mint az Univer. Ha 1 hónapja lejárt a szavatossága, de egyébként 1-2 évig eláll, akkor nyugodtan odaadhatod, nincs semmi baja, feltéve, ha megfelelően volt tárolva korábban is. Nyilván ha 2 hét a minőségmegőrzési idő, és úgy járt le 1 hónapja, az más.
2016. aug. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a lejártat már nem adnám oda, de tény, hogy val.szeg nincs semmi baja még. A Nestlé jó márka, pl itthon a Müllerben lehet kapni. Ha arra jártam mindig vettem, kicsit legyen már mint a többi.
2016. aug. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én adtam a kislányomnak, nekem is németországból hozta rokon kartonszám. Szerette, finomak :)
2016. aug. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. aug. 29. 10:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Müllerben szoktam venni, a gyerekeim szerették.

Miért nem merted? A Nestlé az egy ismert, jó minőségű márka!

2016. aug. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!