Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Adhatok másfél évesnek kinai...

Adhatok másfél évesnek kinai kaját?

Figyelt kérdés
Na nem a csipős fajtából, hanem a sült tésztára gondoltam, illatos-omlós csirkével.
2016. aug. 31. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Mi azt ettünk ma 2 éves a lányom.
2016. aug. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
A kínai kajával nincs bajom, a kínai konyhák tisztaságával már annál inkább, én ezért nem adtam még a 2 évesemnek.
2016. aug. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem inkább ne, szinte minden esetben nátrium-glutamátot használnak, nem való ilyen kisgyereknek, másnak se nagyon, illetve a higiéniával is vannak gondok. Mellesleg eszek néha kínaiban, de egy kedves kínai barátom dolgozott konyhán, ő javasolta, hogy ritkán egyek kínai büfékben a fenti okok miatt.
2016. aug. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Amit otthon én készítek,abból adnék,de gyorséttermit nem.
2016. aug. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Én akárhányszor kínaiba ettem olyan hasgörcsöm lett hogy fetrengtem tőle szinte, sokszor hasmenés kíséretében lehetett akármilyen puccos vagy épp olcsó hely.. Nem tudom mit használnak de ha engem felnőtt létemre leterített ennyire nem tudom egy kisgyerek ha érzékeny rá muszáj -e ilyen korán megtapasztalnia..
2016. aug. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%

A lányom is csak a tésztát eszi ki!

Életében kétszer evett de gondolom most megköveznek mert a zsibin ettünk!

Ha nem adtam volna orditott volna miközben a földre veri magat!

Adjal belőle neki!

Amit nem te készitessz kb majdnem minden tartósitva van vagy káros anyag van benne!


Semmi baja nem lesz max ha nem birja menni fog a hasa!

2016. aug. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajat keszitesut igen. Egyebkent nem.
2016. aug. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én inkább nem adnék, én szeretem de pl a férjem mindig rosszul volt miután evett
2016. aug. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. aug. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!