Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Rossz evő 1 és 1,5 év közötti...

Rossz evő 1 és 1,5 év közötti gyereketek mennyire keveset eszik?

Figyelt kérdés

Hogy néz ki az étrendje? Mennyit fogyaszt el (ml, g...)?

Mennyit iszik mellé?

Így hány kg, cm?

Betegesebb az átlagnál?

Voltatok vérvételen (vashiány)?


Hogy próbáljátok rávenni az evésre?

Mikor javult a helyzet, ha javult?


2016. szept. 14. 11:21
 1/2 Betu ***** válasza:
1,5 èves a kisfiam. Nem mondanàm rosszevőnek inkàbb megvàlogatja hogy mit eszik meg. Néha többet néha kevesebbet.Én is mindig aggódok ezen az evès tèmàn, de mindig azzal nyugtatom magam ha kínàlva van éhen nem fog halni. Azt hogy mennyit eszik ml/g nem tudom mert nem mérem. Sokat iszik de csak vizet mert màst nem igazàn szeret egy pàr korty gyumolcslevet néha. A súlya most 11 kg és 84 cm magas. Nem beteges szinte egy kis megfàzàsa volt eddig. Ennyire nem aggódok hogy vérvételre vigyem meg a védőnő sem mondta hogy baj lenne a fejlődésével sőt olyan kis vaskos. Neked mik a problémàid pontosan? Milyen méretű mennyi idős a gyermeked?
2016. szept. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
1 évesen 8500g 76 centi volt. Keveset evett, nagyon keveset (nem méregettem a kaját miután kiszedtem neki a tányérba)vele egy idős gyerekekkel összenézve a felét se annak amit a többi gyerek. Bármerre is voltunk sehol semmi hibát nem találtak és tökéletes volt mindig az összes eredmény. A doki mindig azt mondta,hogy ha a "semmitől" így nézz ki akkor gurulni fog a gyerek a normál mennyiségtől. Az első pillanattól keveset evett és valamiért azért tök jól hízott ahhoz képest. Abszolút nem betegesebb az átlagnál, sőt mondhatom majd kicsattan az egészségtől mert a 3 év oviból is összesen 4,5 hetet hiányzott. Ovi nagycsoport vége felé kezdett megjönni az étvágya, most második osztályos és olyan igazi zabagép lett szinte válogatás nélkül és igaza volt a dokinak mert ugyan nem dagi,de a szél nem fújná el.
2016. szept. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!