Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikor adtátok az alábbiakat a...

Mikor adtátok az alábbiakat a gyereketeknek? Virsli, májkrém és egyén krémes kenyerek?

Figyelt kérdés
Most nem vàrom azok vàlaszát akik nem adnak/adtak ilyeneket a gyereknek, mert õk értelemszerūen max. közösségben(bölcsi, ovi, suli) esznek ilyeneket.
2016. szept. 15. 11:35
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*egyéb
2016. szept. 15. 11:35
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem szereti a majkremet. Virslit 2 evesen. Azota is max. havi 3 db fogy el/fo.

8, 13, 17 evesek.

2016. szept. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%

Nem adtam,egyedül màjkrémat csinàltam neki. Krémes kenyerekből:körözötteset, padlizsànkrémeset egy évesen kapott.

Közösségben sem ehetett ilyet tartósìtószer érzékeny.

4 évesen ràjöttünk a sàgàban nincs olyan amire allergiàs. Azt azóta kaphat. Kb havonta. Nem lett slàger az elvonàs miatt.

2016. szept. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

Az enyém lassan 1 éves és már kapott (házi) májkrémet. Nagyon könnyű elkészíteni. Sokféle krémet meg lehet házilag csinálni, pl padlizsánkrém, körözött (utóbbit mondjuk pont nem az enyémnek, példaként hoztam fel).. van házi lekvár is, lassan adok majd neki, 1 évesen.

Virslit 2-ig viszont nem fog kapni. Mi is nagyin ritkán eszünk.

2016. szept. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%

Hát 1 éves kora után de nem nyerte el a tetszését, hiába a közösség ott sem eszi meg. Most 6 éves májkrémet magában eszi, villával.

Virslit kapott 2 évesen, na abból bármikor bármennyit megenne.

Ezekkel a krémekkel nem bajlódtam amit tudtam megvettem, de nem szerette őket

2016. szept. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, ment a zöld mindenkinek.

Valahogy azt gondoltam, hogy sokkal hamarabb adják ezeket. Legalàbbis a környezetemben így van. :)

2016. szept. 15. 12:27
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
Lidlbe lehet kapni kölyök virslit, 93% combhús. 11 hónapos kora óta kapja, kb heti 1szer reggeli tápszer után nemsokkal. Illetve az összes ilyet kb 11 hónapos kora óta.
2016. szept. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%

#6: én is ismerek olyat is, aki korábban adja és tudnám fokozni pl 6 hónaposan egész tojással meg 8 hónaposan tejjel (eleve 3 hónaposan kezdte etetni).. Szóval az ilyen lehet szalonnát ad reggelire akár az 1 évesnek is, de nem hinném, hogy ebből kellene kiindulni. Mennyi idős a gyermeked? 10 vagy 22 hónapos, nagyon nem mindegy. Egyébként az ismerőseim nagy része rohan a HT-vel. Az említett példában szereplő anyuka nem tudja miért ébred óránként éjjel a kisfia. 3 hónapos kora óta foga jön (végülis 10 hónaposan jött az első) és azt mondja szerencsés, hogy a gyermeke milyen jól bír minden ételt. Szerencsére azért ez sem jellemző, de van ilyen is.

(4-es.)

2016. szept. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Szalonna vicces lenne ràgófogak nélkül. :D


Ezek szerint a nagy többség egy éves korában kezdi adni. Nekem még csak 9 hónapos, persze nem opció még. Eddig tojássárgájàt kapott csak és véletlenül olyan ételt, amiben van fehérje is. De nem lett baja hàla istennek. Még tejtermékeket sem vezettem be. Ezen felül mindent ami a korának megfelelõ, 5 hónaposan kezdtem a HT-t. Gondoltam csak megérdeklõdöm, hogy más hogy gondolja.Mert nekem is nyomatják, hogy miért nem adok ezt vagy azt...

Ma is megkaptam. Miért adok körtét(bírja a fiam) egy 9 hónaposnak. De a töltött káposzta mehetne..... :/

2016. szept. 15. 14:45
 10/17 A kérdező kommentje:
Ja és mindenkinek ment a zöld. :)
2016. szept. 15. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!