Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteéréskor voltunk együtt a...

Peteéréskor voltunk együtt a párommal "megszakításos védekezéssel", holnap jönne meg, és tegnap óta néha enyhe görcsöket érzek, krémes folyásom van, és szúrkálásokat ott lent, terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2016. aug. 5. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Tesztelj.
2016. aug. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ilyenkor mar kimutatja?
2016. aug. 5. 14:53
 3/10 anonim ***** válasza:
A tünetekre nem lehet adni, szerintem is tesztelj. Nekem vasárnap kellett volna (nem) megjönnie, és ma pozitívat teszteltem. Szóval 2 nappal előtte. Szerintem már neked is kimutatná, ha az vagy.
2016. aug. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Neked milyen tuneteid vannak? :)
2016. aug. 5. 17:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmilyen. :) De ilyen korán egyik terhességemnél (ez a 3. baba) se volt tünet.
2016. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hat csajok ma reggel nem jott meg mindig reggelre szokott,mindig :) Drukkoljatok!!!
2016. aug. 6. 06:47
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Mármint mihez is kell drukkolni? Megszakítással voltatok együtt, ami azt jelenti, hogy a parod szándékosan kivette mielőtt elment. Ergo, nem akar gyereket, tervezetten legalábbis biztos nem. Vagy mit gondolsz, miért nem megy beléd?! 6 év megszakítás után mondom azt, a párom azért nem ment belém, mert nem akart gyereket. Ha becsúszott volna, felneveli, de ennyi.
2016. aug. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Én sem értem. Most akkor szeretnétek babát, vagy sem? Vagy akkor minek a megszakítás?
2016. aug. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó. Ilyenkor van az, hogy ő szeretné, a párja viszont még nem. Ezért a megszakítás...
2016. aug. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na teszteltél már?
2016. aug. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!