Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 8 hónapos babátok milyen...

8 hónapos babátok milyen tápszert kap? Milyen márkájú, mennyibe kerül 1 dobozzal?

Figyelt kérdés

2017. jan. 15. 13:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
5 vagyok. Nálunk is olyan 4-5 napig volt elég, reggel, este, éjjel evett belőle 180-210 mlt, meg néha az ebédje is ez volt (kínlódtunk a kiváltással, nem ette a főtt ételt).
2017. jan. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Én is pont így vagyok vele, nem eszik meg egy teljes adagot, hogy ki tudjuk váltani. Olyan fél bébiételes üveget, kb 90-100 ml-t eszik meg gyümiből is, ez még jónak is számít, ha ennyit megeszik. Vettünk neki többféle tejpépet, az se megy. Doki eddig azt mondta, eheti az 1-es beba pro-t, 1 éves korig, de mivel nem is gyarapodik valami fényesen (nagyon mozgékony, mozgásban előrehaladott, biztos lemozogja is a kaját, meg fogzik erősen, étvágya sincs). Most említettem ismét a dokinak, mondta hogy meg lehet próbálni a 2-es Beba prot. Csak azt nem fogadja el, megkóstoltam nagyon vas ízű, az 1-es édes. :( Van olyan-2es tápi ami ízre nemrossz? Nagyon huncut és okos, nem tudom átverni cserével sem.
2017. jan. 16. 07:05
 13/18 anonim ***** válasza:

3 vagyok


a BEBA HA PRO 2 édes.

Én megkóstoltam.

A sima pro kesernyésebb picit.

Az en gyerekem szereti, bár mar inkább hajlik afelé amit mi eszünk.

2017. jan. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

miért kellett lepontozni mert a kerdésre válszoltam?

Nem ertem mi lepontozni való van abba amit irtam.

2017. jan. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Én mindre zöldet adtam!!!
2017. jan. 16. 13:16
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszi hogy megnézted, megpróbálom még, hátha elfogadja, legalább éjjel, félálomban.

Más édes 2-es tápszert tudtok, ami nem HA?

2017. jan. 16. 13:28
 17/18 anonim ***** válasza:

Én nem tudok mást ami édes és nem HA.

Mi a baj a HA tápszerrel?

Az hipoallergen. Egyik gyerekem se erzekeny ha emiatt aggódsz.

2017. jan. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem igazán értek hozzá, mivel másabb mint egy sima. Még újszülöttként olyat kapott, mivel olyankor azt érdemes, de olyan 3 hónapos kora óta nem. Miért hazsnáltok HA-t, ha nem allergiásak? Doki írta fel?
2017. jan. 16. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!