14 hònapos fiamnak adhatok kakaòt?

Figyelt kérdés

Tejfölt, sajtot, joghurtot, turòt mar règòta eszi, de tejet mèg nem mertem adni neki pl. Kakaòkènt vagy csak ùgy inni(fözelèkben termèszetesen màr kapott)

Adhatom neki egyböl vagy elöször vízzel higítva? Vagy mèg sehogy?


2017. jan. 23. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Minek a kakao ? Miert kell a 14 honaposnak cukor es koffein? Miert ? Komolyan kerdezem.
2017. jan. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Én tejet egyáltalán nem adtam 2 éves kora előtt. Ételben sem. Milumil ejitalt ivott. Abba tettem néha kakaót, így azt ivott. De nagyon ritkán.
2017. jan. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Nálunk kapott. Sokszor ivott reggelihez vagy vacsorához.

A koffein nem hatott rá, már ha tényleg van benne értékelhető mennyiség, mert utána is simán bealudt. Szóval szerintem semmi baja nem lesz tőle.

2017. jan. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Ha főzelékben már kapott tejet, akkor már adtál neki.

A kakaóra viszont én se szoktatnám rá.

2017. jan. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Adni adhatsz, más kérdés hogy érdemes-e.


1,5 évesemnek se adok.

2017. jan. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Egész nyugodtan adhatsz.
2017. jan. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Adhatsz neki persze .. de minek ?
2017. jan. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

tejet és kakaót is adhatsz. De :) ha jó tanácsot elfogadsz, próbáld ki megissza e a sima tejet, és ha megissza, akkor ne rontsd el kakaóval mert lehet hogy akkor a sima tej kevésbé lesz számára vonzó. A kakaóban koffein van, semmi szüksége rá, vagy vegyél catángot helyette, vagy hogy hívják azt amit a koffein érzékenyek is hívnak? szóval azt..

a tejet is vezesd be, én először csak 20 milit kevertem a tejitalába, aztán napról napra egyre többet, 2 hét után már verte be a 250 milit reggel :)

2017. jan. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!