Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Sargadinnyet mikor adtatok a...

Sargadinnyet mikor adtatok a kicsinek es hogyan keszitettetek, mivel kombinaltatok? Koszonom.

Figyelt kérdés
2017. jan. 24. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi nagyon korán adtunk, 5 hónaposan már ivott sárgadinnye levet a lányunk a nagy kánikulában. Csak lének adtam.
2017. jan. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11 hónaposan. Nyár volt, szezonja volt. A első szülinapi tortáját is azzal készítettem. Adtam volna szerintem korábban is, csak hát tél-tavasz volt és a boltokban kapható s.dinnye olyankor még nem jó ízű.
2017. jan. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
7 es fel honapos, vettem egyet a tegnap, nem tudom, mennyire gazdag ilyenkor
2017. jan. 24. 12:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Felesleges volt, ehetetlen lesz. Télen nem szabad ilyeneket venni. Éretlenül hozzák külföldről, és előbb rohad meg, mint megérik. Kemény lesz, lé nélüli.
2017. jan. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
valoszinu, hogy igazad lesz, mikor megvagom, kiderul :))
2017. jan. 24. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!