Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Van köztetek olyan aki 6-7...

Piroska és a farkas kérdése:

Van köztetek olyan aki 6-7 hónapos babának zabot és gesztenyét is adott? Hogyan készítettétek el?

Figyelt kérdés
Most olvastam egy hozzátálplálsi táblázatot, ott ezeket már az elsők között írják. Szivesen adnám én is, azért írtam ki a kérdést.
2014. szept. 15. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
én a gesztenyéhez a neten kereste recepteket. de ami igazán bejöt a babámnak az a bolti gesztenyebüré volt csirkehussal:) két pofira ette:) zabot sretem volna eki adni, de nem találtam hozzá receptet.
2014. szept. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
gesztenyét vettem fincsi vagy mi a neve egész gesztenye van benne vákumcsomagolt ,főzött azt turmixoltam rizzsel, husival. Zabot zabkorpát vettem és a gyümijébe keverem illetve vízzel főzök zabkását ehhez lehet gyümit vagy zöldséget adni.
2014. szept. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En 7 hos koratol adtam neki zabpelyhet. Natur zabpelyhet vettem, majd megfoztem vizben, pepes almaval kevertem es igy adtam. Nagyon jo a belfloranak, ugy 1-2 hete ne m adom mert elutasitja.
2014. szept. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!