Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Szoptatás után junior tejital?

Szoptatás után junior tejital?

Figyelt kérdés

Úgy tűnik kislányom kezdi magát leválasztani, már csak párszor szopizik egy nap, azt is van hogy én kínàlom, nem ő kéri, akkor se sokat. Nem tudom ha teljesen elhagyja a szopit vagy már csak reggel-este kéri az így elég lesz neki vagy adjak neki pluszban junior tejitalt? Elég sok mindent eszik már, zöldség, gyümölcs, hús van minden nap,heti párszor szokott kapni joghurtot is, más tejterméket még nem kapott, sajtot próbáltam több fèlét, de azt nem eszi meg. 1 éves múlt.

Ti hogy csináltátok miután nem szopizott tovább? Elég lenne több tejtermék?


2017. ápr. 18. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
A Kisfiam is 1 éves múlt, 1 éves koráig szopizott, elválasztotta magát. Most tejitalt kap reggel-este, összesen kb. 400 ml-t, de ezen kívül majdnem minden tejterméket kap, tehéntejet még nem.
2017. ápr. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kisfiam 13 hónapos koráig cicizett. amikor már kezdte elhagyni, akkor sima másfeles tejjel kínáltam, de ezt néhány hétig kérte csak. Aztán váltottunk kakaóra (szintén sima dobozos tejből), de ekkor már szinte egyáltalán nem, volt rá igénye, szóval jó ha havonta 1-2x kérte este. Amúgy sima vizet kap reggelihez, vacsorához is azóta, amióta nem cicizik. 6 éves elmúlt már, és azóta is így van.
2017. ápr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!