Egészséges a konzerv?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek egészséges e a bolti konzerv bébiétel. Ki mit tud a dologról? Vannak -e benne adalékok? Köszi :)

2017. máj. 11. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Igen
2017. máj. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az üveges bébiételre gondolsz?

Általában mindentől mentesek. Cukrok is inkább csak természetesen fordulnak elő, amik a gyümölcsökben találhatók. Emellett rengeteg ásványianyagot, és vitamint tartalmaz, ami a babának kell. Semmivel sem károsabb, vagy egészségesebb attól amit te veszel a piacon.

2017. máj. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az nem konzerv hanem uveges.

Elottem szolo velemenyet osztom! Nem karosabb mint barmi amit megveszel ha te fozol. Raadasul a babaetelt gyarto cegek iszonyu szigoru ellenorzeseknek vannak kiteve, hidd el nem engedhetik meg, hogy hibazzanak es karosat aruljanak!

2017. máj. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az üvegesre gondolsz, akkor szerintem nem egészségtelen. Nincsenek benne adalékok, és szigorúan ellenőrzik. Ha úgy jött ki a lépés, akkor adtam ilyet enni. Állandóan nem, mert egyrész szívesen főztem a babámnak, nekem ez jó érzés volt, másrészt jobb, ha a házikoszt ízeihez (is) szokik.
2017. máj. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bocsánqt ugazatok van. Üveges és nem konzerv. A párom van kiakadva ezzel h a gyereknwk "konzerv kaját" veszek és nem nezi jo szemmel. Viszont sokkal jobban eszi mint amit én kotyvasztok.
2017. máj. 11. 15:26
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért út közben ìrok
2017. máj. 11. 15:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a "párod" "nem nézi jó szemmel", akkor készítsen maga másfajtát.
2017. máj. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csináltak egyszer egy vizsgálatot, a neten megtalálod, hogy bevizsgálták a bébiételeket, és az jött ki, hogy még jobb is, mint a házi, mert általában bio, ha nem az, akkor ellenőrzött, semmi vegyszer nincs benne (a bolti zöldség meg ki tudja, milyen), tényleg az van benne, ami rá van írva, nincs benne tartósítószer stb.

De keressetek rá, akkor talán a párod is megnyugszik.

2017. máj. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

az üveges is ugyanúgy konzerv, mint ami a pléhdobozban van. csak a csomagolása más.


én rendszeresen főztem a gyereknek, de sokszor kapott üvegest. változatosabban tudftam így etetni, hiszen jobban ellenőrzött körülmények között készült. pl epret, málnát az apró magok miatt nem lehet adni, mert allergizál, ezzel szemben a konzerv gyártása során ezeket ki tudják szűrni, így jóval korábban megismerkedhetett az ízével.

ráadásul agy rakat zöldborsót passzírozni szűrőn át, hogy legyen egy maroknyi püré... hát akinek 6 anyja volt!

2017. máj. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!