Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Megennétek a konzerv kaját?...

Megennétek a konzerv kaját? Egészséges ami bennük van?

Figyelt kérdés
Van pár konzervünk, sólet füstöltkolbásszal meg valami székelykáposzta ilyenek, és valahogy már szeretném eltüntetni őket. De eddig nem tartottam őket valami "egészségesnek". Mit gondoltok az ilyen konzerv kajákról?
2014. jún. 5. 12:17
 1/5 sippara ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy kifejezetten egészségesek lennének, az viszont biztos, hogy sem iszonyú kínok között szörnyet halni, sem rákot kapni nem fogsz egy, két, de még három, vagy öt konzervtől sem :) A legrosszabb, amit történhet, az, hogy rossz az ízük és kidobod mindet. De a székelykáposzta például egész finom szokott lenni :)
2014. jún. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjuk már ezt az egészség baromságot könyörgöm...

Mindenki az egészséges kajákon vergődik, miközben kétpofára tolja a cigit, kávét, alkoholt, kipufogófüstöt, agyoncukrozott/sózott rágcsálnivalókat...

Ezek a konzervkaják egyébként általában nem tartalmaznak tartósítószert, a konzerválás miatt állnak el sokáig.

2014. jún. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem szeretem őket, nem azért mert egészségtelenek (vagy nem), hanem mert nem ízlenek. Ha neked ízlik, nyugodtan megeheted, pár darab semmilyen hatással nem lesz az egészségedre. Ha meg nem ízlik, dobd ki. Ennyi.
2014. jún. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem egészségesek..de ma mi az?? Max amit te otthon megtermelsz magadnak.......azonkívül még a Bio sem bio...megsúgom..de psszt.


Nyugodtan megeheted. Személy szerint soha nem veszek konzervkaját, még pedig egészen egyszerű okból kifolyólag: nem szeretem az ízüket. Valahogy olyan műízük van számomra.

2014. jún. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%

Ne hasznald kuka helyett a gyomrod!!!!!!!!!!

Ha alapbol szereted, akkor edd meg, nem egy full egeszseges etel, de egyszer egyszer belefer, rengeteg karosabb etel van frissen keszult etelek kozott is.

Ha viszont csak azert gyurned le, mert 'etelt nem dobunk ki' vagy 'hogy kezdjuk vele valamit, evek ota ott all a polcon', akkor NE! A sporolas ne vezessen kenyszereveshez vagy gyomorrontashoz.

Az osszetevoket nem ismerem, en meg nem ettem soha konzerv etelt, mert nem szeretem a magyaros kajakat, a konzervekben pedig azok vannak.:)

2014. jún. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!