Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Szerinterek fájhat a kisfiam...

Szerinterek fájhat a kisfiam hasa a virslitől?

Figyelt kérdés
Vettem a Lidl-ben gyerek virslit. 93% combhús és jónak tűnt az összetevők alapjá. 2-2 dbot evett meg tegnap és tegnapelőtt, de mindkét éjjel sírt, pedig már átalussza az éjjelt ébredés nélkül. 1.5 éves. Semmi más új nem volt az étrendben. Nagyon ízlett neki ezért is adtam neki tegnap is. Lehetett ettől valami hasfájása?

2017. jún. 7. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Persze, ne adj neki ilyen szemeteket.
2017. jún. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Nem hinném, max. ha a mennyiség volt sok neki.

Messze van ez a szeméttől.

Ezerszer ez, mint a túrórudi, krémtúró vagy a gyümölcsösnek csúfolt joghurtuk.

2017. jún. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Mig Nemetorszagbol ideer ebben a kanikulaban

( fagyasztva jon igaz, de ott is ki tudja mennyit allt ) , es a balkanra nehogy azt higyjetek, hogy a minoseget adjak el.


2es , erdekes modon nem eszik a gyerekem sem turo rudit, kremturot, sem joghurtot ( csak naturt Cserpest) , de virslit sem. Nalad nincs mas alternativa?

2017. jún. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy szomjas volt? A virsli iszonyat sok vizet megköt, és a Dunát kiissza utána az ember...
2017. jún. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A feldolgozott húsipari termékek lehetnek puffasztó hatásúak egy érzékenyebb emésztőrendszerű embernél. Nekem a fiam nem bírja de ő eleve puffadásra hajlamos.


Ez tej és szójamentes igaz? Mert a szója is okozhat puffadást.

2017. jún. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
3-as mit eszik a gyereked edessegnek ha szerencsetlen egy turo rudit sem kaphat???
2017. jún. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%

Miert kell edesseg ? En nem a cukorral mutatom ki a szeretetem!

5 etkezes van, ebbol 2 gyumolcs. Mikor tomjem cukorral ? Es minek ?

2017. jún. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%

#6

Az agyoncukrozott túró rudival tömött gyereknek a hasnyálmirigye a "szegény", nem más.


Ha napi kétszer eszik gyümölcsöt, akkor milyen édesség kellene még neki harmadszor? Mi van a fehér kristálycukorban, ami kellene a testének?!


Kérdező, simán. A maradék 7%-kal lehet gond.

2017. jún. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is fájt a hasa.. Ha pirítva adom semmi baj! Próbáld meg úgy!
2017. jún. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!