Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Kedves Anyukák! 9 hónapos...

Kedves Anyukák! 9 hónapos babátok hányszor eszik egy nap és miből mennyit?

Figyelt kérdés

2017. júl. 3. 10:10
 1/3 eapo sztrof válasza:

Üdvözlet kedves Anyuka, megkímélve magad az ellenőrizhetetlen tömeg sületlenségeitől inkább szakértői fórumokon bizonyosodj meg gyermekeddel kapcsolatos megérzéseidről, hiszen egy csodálatos életről van szó és a te feladatot elsősorban vigyázni rá és megadni neki azt amire szüksége van. Magyarországon az egyik leginkább felelősségteljes szülői közösség a [link]


Egészséget!

2017. júl. 9. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Reggel 6-7 között 170 ml tápszer. 10 környékén vmilyen gyümölcs zabpehellyel. Ebéd vmilyen főzelék husival v anélkül. Ez 1- 2 között. 4-5 óra magasságában uzsonna. Ez joghurt zabpehellyel plusz gyümölcs, v túró plusz gyümölcs v banán magába. Este 7 - 8 között tápszer és alvás. Éjjel még kel 1x enni, ritkán 2x. Mennyiséget nem tudok írni, a babatál teli van a kajával, talán 200 g lehet. A tiéd h eszik Kedves Kérdező?
2017. júl. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a válaszokat! :) Az èn manóm 5-ször eszik, reggel ès este tápszer, 200-230 ml, tízóraira gyümölcs, túró, joghurt..., ebèdre főzelèk hússal, vagy sajttal, uzsonnára vagy a maradèk főzelèk, vagy gyümölcs. A mennyisèg nálunk is kb 200 ml, aztán mikor milyen kedve van, 150-250 között szokott enni. Azèrt kèrdeztem csak, mert a vèdőnő mondta, hogy ezen kívül mèg egy kis vacsorát (főzelèket) adhatok neki az esti tápszer előtt. De este 8-kor megissza a tápszert ès reggel 7 körül eszik, nem szopizik èjjel, csak nèha felkel inni. Szóval szerintem nem èhes ès nem èrtem, hogy akkor mièrt kellene mèg egyszer ennie, kevès lenne ez a mennyisèg? Szèpen fejlődik, súlyra, hosszra is.
2017. júl. 23. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!