Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 5 es fel honapos babatok...

5 es fel honapos babatok etrendje egy nap? (tapszeres)

Figyelt kérdés
Met valtottatom mar ki es mivel?En tizoraira tejpepet adok a tobbi meg tapszer.Ket etkezes kozott mar gyumolcsleveket kostolt.Mit kellene bevezetni?Fozeleket bebietelt stb?Es melyik etkezesre pl ebedkivaltas?A tobbi tapszer?
2017. aug. 26. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
6 honapos korig kizarolag tapszert kell adni.
2017. aug. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
5,5 hónaposan még nem kezdtem el a hozzátáplálást, "hiába" volt tápszeres.
2017. aug. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%

Attól hogy tápszeres, az emésztőrendszere még nem lesz fejlett hat hónapos kor alatt.

Csak persze az alma meg a krumpli olcsóbb mint a tápszer.

2017. aug. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

Orvosi és védőnői javaslatra kezdtem 4 hónaposan a hozzátáplálást. (az előzményekbe most nem megyek bele, aki akar úgyis beleköt)

Alma, őszibarack, répa, krumpli, sütőtök, meggy lett bevezetve idáig. Viszont nem váltottam még ki étkezést, mivel nem tud még rendesen kanalas ételt enni... tápszer előtt kb. 20-30 ml-t eszik meg rizspéppel vagy krumplival keverve.

Kérdésedre nagyjából leírtam a választ. Én délelőtt és délután adok egyszer kanalasat.

A többi tápszer.

2017. aug. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az enyémnek nem kellett semmi. Tolta ki q nyelvével. Hiába gondoltam korábban kezdeni, ő köszönte, nemhogy 6, 7,5 hós korig neki elég volt a tápszer.

Alma, barack, répa, krumpli és sütőtök az először adható ételek, egyszerre csak egyet adj pár napig, utána jöhet a következő.

2017. aug. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom miért kell olyat írni amit nem is kérdezett.

Mindegy is,mi tejpeppel kezdtük azzal szokta meg a kanalat majd alma barack püré tízóraira majd krumpli répa cékla felváltva.kb 6 hónaposan ki volt valtva két étkezés egy gyümölcs és egy tejpép.Mostmár kap főzeléket is.

2017. aug. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

6 válaszoló vagyok.

Attól h nem mondom h ne kezd el a hozzátaplalast még nem kellene lehúzni a válaszom.és ha valaki 3 hónaposan kezdi?a szíve joga!nem az volt a kérdése h elkezdje-e hanem h milyen az étrend stb...

De ezen az oldalon nem lehet lehúzás nélkül válaszolni mert jönnek a nagytudású "mindenáron anyatej 5 éves korig minimum" emberek és Mindenkit lehúznak.szerintem el s olvassák a kérdést nyomják a sablonos unalmas dumajukat!hihetetlen

2017. aug. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!