Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 1 évesnek való torta recept?

1 évesnek való torta recept?

Figyelt kérdés
Fiam Decemberben lesz 1 éves és gőzöm sincs milyen tortát csinálhatnék. Neten néztem kekszes - gyümis recepteket de cukor , tej , tojás is van benne , szinte mindben. Vagy édesìtőt javasol cukor helyett. 😨 Nem érzékeny semmire.☺ Kérlek segítsetek néhány tippel vagy , hogy Ti ezt a kérdést hogyan oldottátok meg? Köszönöm.☺
2017. nov. 5. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem érzékeny semmire, akkor mi a gond? A kókuszgolyó tésztájába pl. tojás nem is kell. A cukor sem ördögtől való, csak nem kilószámra kell tenni mindenbe.

Amúgy meg: joghurttorta; pudingtorta (tudom, az is tejes, de hidd el, nem lesz baja tőle, főleg ha nem valami bolti carból csinálod, hanem szerzel valahol rendes, termelői tejet); tejberizs/gríztorta, gyümölcsökkel.

Én mondjuk egy őskövület vagyok, nem fiatal anyuka, az én gyerekeim mezei csokitortát kaptak úgy ezer évvel ezelőtt, de tudom, ez ma már nem trendi.

2017. nov. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk egy csokis formatortát kapott a lányunk (katicásat). Nem igazán érdekelte, kicsit szét túrta, meg megkóstolta, de egy szelet negyedét ette meg kb. Ugyis a rokonok fogják megenni, nem kell ezt annyira komolyan venni.

23/N

2017. nov. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Sima cukrászdai csokitortát kapott, két falatnál többet nem evett belőle. Nagyobb élmény volt, hogy egy szeletett szétcincált és kikenhette magát.

A rokonok gyerekek örültek legjobban :)

2017. nov. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Bármilyen vegán tortarecept jó lehet.
2017. nov. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk diabetikus (nagyfiam miatt) barackos joghurt torta volt. Illetve egy citromos verzió is. Mindkettő torta még aznap elfogyott. Mini torták voltak, ezért volt kétféle. Egy rokonnál is külön torta volt a babának és külön a többieknek.
2017. nov. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

1 évesen már be volt vezetve a tojás.

ÍGy csináltam piskótát, és meggyes túrótöltelék volt benne.

Cukrot is ehet egy 1 éves, nem jobb semmivel az édesítő sem.

2017. nov. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!