Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ha kiváltottam egy étkezést,...

Ha kiváltottam egy étkezést, a tízórait, akkor utána ez az étkezés átkerül uzsonna időre és délelőtt újra csak kóstolgat? 7 hónapos, egy hónapja kezdtük a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
2018. febr. 18. 15:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kell eltolni, akkor a tízórai ki van váltva. Eldöntheted, hogy kezded a zöldségekkel kínálgatni ebédkor vagy maradsz a gyüminél és az uzsit kezded el kiváltani. Utóbbi esetben az új gyümölcsökez délelőtt kóstoltasd továbbra is. (A rendes adag mellé amit amúgy is adnál adod az 1-2 kanál újfajtát. Ha az ebédet kezded el, nyugodtan add ebédkor az újakat. Nekünk legalábbis így mondta a védőnő és bevált. :) Én a tízórai után az ebédet váltottam ki, aztán az uzsonnát. A reggeli és a vacsi maradt a tápszer (ha neked van akkor természetesen anyatej), ezeket még pár hónapig nem váltjuk ki. :)
2018. febr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!