Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan egyek, ha most szeretné...

Hogyan egyek, ha most szeretnék elkezdeni futni, de csak délelőtt van időm?

Figyelt kérdés

Sajnos csak délelőtt 9-10 között lenne időm futni. Nem vagyok kövér, nem akarok fogyni, csak mozogni egy kicsit, erősödni, meg hogy ne haljak meg, mire felérek a negyedik emeletre. :-)

Mit reggelizzek? És mennyivel előbb-később tanácsos reggelizni,?ebédelni?



2015. szept. 20. 19:05
 1/4 anonim válasza:
en szoktam reggel ehgyomorra is futni felkeles utan...szerintem 2 oraval egyel elotte es muslit v banant az nem arthat
2015. szept. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy fél órával előtte karnitin és proteinturmix, közben és utána BCAA-val kevert víz.
2015. szept. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezekről nem tudom, mik :-)
2015. szept. 20. 21:41
 4/4 anonim ***** válasza:

A fehérje étrendkiegésztő, például:

[link]

A BCAA totálisan nem alapdolog. Elágazó szénláncú aminosavakból álló készítmény, két dologra jó 1) egyrészt finom :-) 2) de ami fontosabb, hogy a szervezeted így sokkal kevésbé fog az izmaid lebontásához folyamodni, hiszen folyamatosan iszogatod a kész aminosavakat 3) kitolja a fáradtságküszöböt, sokkal intenzívebb edzésre leszel vele képes.

A karnitin a zsírsavtranszportot segíti a felhasználás helyére (az izomsejtekbe), így intenzívebb lesz a szírsavak felhasználása, szintén segít, hogy ne fáradj el edzés közben hamar.

A BCAA sajnos drága mulatság, de ha van rá pénzed, nagyon megéri. A proteinturmix nálam alapdolog, a karnitin is megéri, pláne, hogy az nem is drága.

Ja, és 1 db koffeintablettát is szoktam bevenni edzés előtt.

Utána pedig szinte azonnal eszem, a szénhidrátot és a fehérjét is minél előbb pótolni kell.

2015. szept. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!