Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ötleteket keresek 9 hónaposnak...

Ötleteket keresek 9 hónaposnak uzsonnára?

Figyelt kérdés
Eddig három étkezést váltottunk ki, reggel és este szopizik. Tízóraira gyümölcsöt kap, ebédre főzeléket, az uzsonnával mindig bajban vagyok. Ti miket szoktatok készíteni?
2018. ápr. 11. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Tejpép,babamüzli,zabkása házilag gyümölccsel, üveges babaételek között is vannak desszertek, én ezeket adtam uzsira ennyi idősen.
2018. ápr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Joghurtot szoktam vagy egy kis sinlac péppel vagy banánnal vagy magában.Attól függ mikorra jön ki az evés az estihez képest, mennyire lakjon jól.
2018. ápr. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tejpép,gyümölcsös rizs,gríz (vízben főzve) fahéjjal vagy joghurttal a tetején,gyümölcs

Én ezeket szoktam

2018. ápr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!