Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Szilikon csőrös itató közül...

Szilikon csőrös itató közül melyiket érdemes megvenni elsőre 6 hónaposnak?

Figyelt kérdés

Szempont hogy könnyen tisztítható legyen és csöpögésmentes, mikrózható.

Nuk Mam Avent itatókat neztem egyelőre ki.



2017. nov. 12. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Mam nekünk bevált, bár nekünk mindenből mam van :)
2017. nov. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is MAM volt de mást nem is próbáltunk. Ezzel semmi gondunk nem volt. (Nekünk is minden MAM, cumi, cumisüveg, kanál, de még a fogkefe is.)
2017. nov. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat a MAM-ra. Mindkét gyerekem szereti a termékeiket.
2017. nov. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Avent van, de nem vagyok vele teljesen elégedett. A szilikonnal nagyon levegôzik. Lehet, én is veszek egy mam-osat.
2017. nov. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én Dm saját márkásat vettem. Nem csöpög (pedig van hogy dobálja), szét lehet szedni, könnyen tisztítható és ha elrágná a csőr részét, lehet kapni külön “alkatrészt”.


Mi már fél éve használjuk és semmi gond nem volt vele. A fogójával szépen megtanulta emelni is az üvegeket. Megjegyzem én a fogó részét rá szoktam tenni a Mam cumisüvegre és így önállóan tud inni reggelit-vacsorát.

2017. nov. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Lehet mamosat veszek.

Melyiket ajánljátok? két féle van, bár a csőre úgy nézem egyforma

[link]


[link]

2017. nov. 13. 13:48
 7/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. A nagyobb lányomnak mindkettő volt, a kicsi a kisebbnél tart, de ő is fog kapni nagyobbat is, ha ügyesedik és többet iszik. Szerintem elsőre jobb a kicsi, mert könnyebb önállóan használni.
2017. nov. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
dm-est nem talátam azt majd személyesen megnézem a dmben :)
2017. nov. 13. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!