Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 6 honapos babának egy napra...

6 honapos babának egy napra ugye hogy kevés az alábbi ételsor?

Figyelt kérdés

Sógornom a babát eddig szoptatta de most úgy döntött nem szoptat tovább és elkezdi a rendes ételeket adni a kisfiának.

Tegnap voltam náluk, ott voltam majdnem estig, így sajnos tanúja voltam a következőnek..:

Kisfia nagyon sírt, látszott hogy éhes.

Reggel adott neki kremturot de csak ilyen nagyon kis kiszerelésben volt, alig par falat volt benne.

Egy óra körül kapott legközelebb enni (!!) akkor mindenféle gyümölcsöt próbált adni neki és mikor nem ette meg hanem kikopte akkor par kanál tapszert kapott. De látszott hogy evett volna még, sogornom viszont nem adott neki többet.

Mielőtt jottem el, akkor este pedig megint egy nagyon kis adag kremturot adott neki.

Az egész napot szinte végigsirta a baba, szerintem az éhségtől..

Hiába mondtam neki hogy nagyon kevés ételt ad neki, nem érdekelte, azt mondta szerinte ez bőven elég és elegedjen meg ennyivel, ő nem fogja elkényeztetni....


2018. máj. 10. 22:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
40%
Istenem ez komoly? Menj és szólj valakinek hogy veszélyezteti a kicsi életét,ne várd meg míg baj lesz. Annak a gyereknek még tápszerre vagy anyatejre van szüksége és csak utána némi gyümölcsre.
2018. máj. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

9-es,ne haragudj, nem mondoltam, hogy ennyire a szívedre veszed, eszem ágában sem volt kötekedni, csak nem értettem az miért hihetetlen, hogy valaki ott van egész nap és látja mikkel eteti a gyereket.

Nálunk szokás a közelben lakóknál is lébecolni, úgymond, miért ne? :)

2018. máj. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

De kevés. Simán napi 6 dl tápszert kellene innija a babának és óvatosan kezdődhetne a hozzátáplálás.Ha ez nap mint nap így lesz igencsak visszaesik a súlya. Akkor talán

belátja sógornőd, hogy nem elég az étel. Addig sokat fog sírni csóri baba.

Miért nem beszélsz a tesóddal első körben? Hátha ő tudna rá hatni.

2018. máj. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kedves 6/13 as szerintem te azért oltottad le a kérdezöt mert te magad is hadonlo képpen oldhatad meg a hozzá táplálást,különben miért oltottad le igy a kérdezőt.
2018. jún. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Figyelj szerintem keresd fel a védönőjét és mond el neki hogy mit tapasztaltál,annyira jó hogy itt mindenki olyan baromira tökéletes,miért kell azt feltételezni egyböl hogy troll kérdés?Annyi szörnyüséget hallani hogy hány kisbaba hal èhen,a másik meg az hogy lehet a többi rokon is látta már de nem mernek neki szolni,eggyáltalán nem hihetetlen hogy vannak ilyen anyukák.Meg a kerdezö azt irta hogy most kezdte el akkor feltételezem hogy a napokban,egyből nem fog 2 kilot leadni hogy egyből feltűnnyőn a védőnőnek is.
2018. jún. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!