Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7,5honapos babanak eleg csak...

7,5honapos babanak eleg csak az anyatej?

Figyelt kérdés
Van egy ismerosom akinek a kisfia 7,5 honapos es nem ad neki semmit csak anyatejet. A vedono mar mondta neki, hogy taplaljon hozza, mert fogyott a gyerek, de o azt mondja eleg neki a tej es nem ad neki semmit.
2018. máj. 6. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem.
2018. máj. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
Nem. El fogják venni tőle a gyereket, ha veszélyezteti.
2018. máj. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Nyilván nem elég. Csak azt a szegény gyereket sajnálom.
2018. máj. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha fogy akkor nem. Egyébként akár lehetne elég is.
2018. máj. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
6 hónapos kortól már nem megfelelő összetételében az anyatej egy ekkora babának, ezért "normális" jelenség, hogy ilyenkor fogynak a babák. Ezért kellett volna már egy jó hónappal korábban elkezdeni hozzátáplálni...
2018. máj. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Tekintve, hogy én adtam ugyan enni ennyi idősen a lányomnak, csak épp ő nem volt hajlandó megenni semmit, mégis hízott, igen, elég lehet. A kérdésben szereplő babának viszont nyilván nem elég, különben nem fogyna.
2018. máj. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Nem mennyiségre nem elég, hanem minőségre. Könnyen vashiányos vérszegény lehet.
2018. máj. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

Kozepsom 10 hos koraig az istenert nem fogadott el semmi mast a cicimen kivul.

Max 1 mini falatnyi gyumolcs gyuszott le.utana semmi.

Csak utana kezdte elfogadni a gyunolcsoket,tejpepet.

Sokat csuszott a hozzataplalasa,es 1,5 evesen meg fuldoklott az apro darabkaktol is de ezen kivul semmi baja nem lett.

Eleteros,okos 9 eves mar.

De o nem is fogyott....

2018. máj. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fiam 11 hónapos koráig semmit nem fogadott el az anyatejen kívül. Megvettem én az összes létező bébiételt, az összes létező turmixot és magam leturmixoltam mindent, mindent kipróbáltam semmi nem kellett neki. Tehát elég volt az anyatej. Azóta már idősebb, mindent eszik, sosem volt beteg, és nem is fogyott annak idején.
2018. máj. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmilyen korban nem normális, hogy fogy-e baba. Az azt jelenti nem elegendő neki a táplálék. Hozzá kellene tápláljon :(
2018. máj. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!