Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Bébiételből megehet egy egész...

Bébiételből megehet egy egész adagot elsőre?

Figyelt kérdés
11 hónapos, kaphat teljes adagot olyan bébiételből amiben van olyan összetevő amit még nem vezettem be?
2018. júl. 4. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
Elvileg pár kanállal be kellene vezetni előbb, de én nem tartottam be mindig, csak ha valami allergénebb kajáról volt szó.
2018. júl. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is annyit adtam neki, amennyit akart enni. Ha már nem nyitotta a száját vagy elfordult, akkor nem adtam tovább.

Ezzel a módszerrel jól voltunk - azaz ő - semmilyen utólagos gondja nem lett. Az ételekre se reagált rosszul, nincs se tej se más érzékenysége.


DE - ez minden babánál más. Érzékenyebbek lehet nem fogadják jól egyből a nagyobb adagot.

2018. júl. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!