Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A majat milyen zoldseggel...

A majat milyen zoldseggel kevertetek a babatoknak ami izlett is neki?

Figyelt kérdés
2018. okt. 12. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Hát, ahány baba, annyi féle ízlés, az enyém a csirkemájat legjobban almával szerette, de lecsúszott tökkel, sütőtökkel és édesburgonyával is. Az édeskésebb ízek egy kicsit tompítanak a máj alap "kesernyésségén", amit a babák nem mindig csípnek annyira, persze van aki meg sem érzi.
2018. okt. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ne haragudj,veletlenul felre nyomtam.Zold kezet szerettem volna nyomni.


Koszonom a valaszt,inkabb valami edesebbel keverem neki akkor. :)

2018. okt. 12. 09:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam bármivel megette. Sütőtökkel és borsóval a legjobban. Egyedül krumplihoz nem tehettem, egyáltalán nem székrekedéses és külön-külön nem volt gond, de együtt nagyon megfogta a hasát. A mai napig, pedig már 3 éves.
2018. okt. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én mindig a húslevesbe főztem meg neki. Abból szedtem neki sárgarépát meg fehérrépát egy kis levet meg májat.
2018. okt. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tök vagy gyümölcs...a magas vastartalma miatt fogja is a székletet, ezért kerülném pl a répát, krumplit mellé, amik szintén hasfogóak. a tök jó választás, lazít, de jó a párolt alma, körte, esetleg rizs és valami paradicsompüré, attól függ mennyi idős persze
2018. okt. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszonom az infokat . :)

Krumpli-tokpuret csinaltam hozza remelem nem fogja meg a hasat.:/

2018. okt. 12. 11:26
 7/8 anonim ***** válasza:
én úgy tapasztaltam hogy ha 2-3 összetevőből legalább egy lazító, akkor nincs gond.
2018. okt. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom remelem a babamnal is igy lesz.
2018. okt. 12. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!