Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hat honapos lesz a kisfiam 1...

Hat honapos lesz a kisfiam 1 honapja kezdtem a hozzataplalast, mostanra jutottunk el hogy kb120 ml megeszik 1 nap egyszer a fozelekbol (mert zoldseggel kezdtem/A tobbi tap, tehat napi 4-5 alkalommal. Nem sok a tap vagy jo ez igy?

Figyelt kérdés
Ugy ertem ha meg mellette mindig igenyli a tapot amigy 180 ml kap alltalaba.Nemtudom jol e csinalom igy,kozbe amugy vezetem be az uj izeket gyumolcsoket azt meg kostoljuk.Nem duci de jo borbe van a babucim 8 kg es 73 cm

2014. ápr. 26. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem pont jó igy.Lassan bevezetheted neki a gyümit is,ès akkor mèg egy ètkezèst kivàlthasz vele.De ne egyböl,csak lassan,elöszõr keveset.Alma aztàn alma barackal.
2014. ápr. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is jól csinálod, nyugi:-)
2014. ápr. 27. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, jól!

Igaz, én 4 hónapos korában kezdtem a hozzátáplálást, gyümikkel. (Sajnos, csak 2hónapig szopizott).

7 hónapos, most már szinte majdnem mindent eszik. Én nagyon korán kezdtem, mert a tápszertől nap 5-6 híg széklete volt, s nem hízott.

Most sem nagy baba, a maga 6600grammjával, de legalább hízik:-))

2014. ápr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!