Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Most lesz három hónapos a,...

Bogyo0528 kérdése:

Most lesz három hónapos a, babám 23. án de, egyre kevesebb, a tejem. Többi lent (? )

Figyelt kérdés

szóval egyre kevesebb tejem van és a babám egyre többet eszik.


nappal ha cicizik mindig sír és nyügösködikmert nem elég neki és a,cicim se durran szét már a tejtől mint elején

,így tápszerrel potolom és ha tápszert kap nem sír,nyugodt.


cicit csak kétszer háromszor

adok neki nappal. este is cicit adok neki.

nem szeretném feladni a ciciztetést mert szerintem az a legjobb neki .


probálok minél több folyadékot es ételt is enni/inni és mellé szedem az Elevit komplex3_at .de mégis kevés. vagy hiába minden már nem is lesz annyi tejem hogy elég legyen a kis drágámnak?

vagy ez genetika ,mert anyukám is a nővéremet 2hónapos koráig tudta szoptatni ,viszont engem ásfél évig és a húgomat is.

ja és gondoltam arra is ha be tölti a 3om hónapot akkor a reszelt almát meg kostoltatnám vele,vagy még korai lenne? (külföldön ahol a párom dolgozik ott kapható 3om hónaposoknak bébi étel de én nem nagyon szeretném bébi ételel etetni.inkább a friss gyümölcsök és zöldségekkel amiket én készítek neki előre .


2018. dec. 10. 18:13
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
köszönö neked utolsó az értemes választ!-😊
2018. dec. 11. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!