Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt akarom megtudni hogy 4...

Azt akarom megtudni hogy 4 honapos vagyok folyamtosan változik a folyásom hol több hol kevesebb hol zöld hol sárga hol halványrozsaszin! Öszintén nem tudom mikor jo és mikor rozsaszin ellégé félek! Légyszi irjatok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen menj el dokihoz, mert ez valamihely hüvelyi fertőzésre utal, ami ilyenkor várandósan nagyon gyakori de kezelni lehet és kell is, nekem is volt most a terhességem alatt, és a doki kezelte, ne hanyagold el,

21 hetes kismama:)

2009. márc. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Hát szerintem mielőbb keresd fel a dokidat és mond el neki a problémádat!
2009. márc. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Háát... ezek a színek nagyon nem jók, még a sárga úgy ahogy..., de a rózsaszín és a zöld... Én is dokit javaslok, jól kezelhetők ezek a fertőzések. Inkább, mint hogy felszálljon a fertőzés, és koraszülést vagy bármit okozzon...!
2009. márc. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Minden félekép megyek dokihoz!!!Remélem nem lesz semmi gond!!Köszönöm hogy irtatok!!!
2009. márc. 31. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!