Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Glutén bevezetése hogyan?

Glutén bevezetése hogyan?

Figyelt kérdés
Annyi mindent olvastam már róla és annyira ellentétes dolgokat írnak, mondanak. Vettem bio baba kekszet, hogy egy felet reszelek minden nap az aktuális püréjébe. Ma akarom először csinálni és mivel még csak az almát, sütőtököt ismeri ezért reszelt almára gondoltam. Egy fél almába reszelek fél kekszet. Vagy ez sok? Ti hogy csináltátok?
2019. jan. 23. 06:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell túlbonyolítani. Pár napig fél kekesz, aztán egész, aztán ha nincs semmi reakció, akármennyi.
2019. jan. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bem tudom milyen kekszet vettel, de a lila zacskós bio babakekszben tojás és cukor is van. Én azt akkor meg nem akartam adni neki. Viszonylag hamar kapott, de bevezetni sutottem kekszet csak gyümölcs és zabliszt és azt kapta a kezébe csocsaltA, nyalogatta.


Ha már használsz olajat a fozelekekhez, akar egy pici rántással is csinálhatod.


Szóval én arra figyeltem, hogy véletlenül se kapjon mást a glutenen kívül.

2019. jan. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 1 db Holle Bio babakekszet adok naponta. Ez teljesen cukormentes, teljes kiőrlésű. Ezt az egy babakekszet találtam, aminek normális összetevői vannak, és még cukormentes is; hátránya, hogy arany árban mérik. Net-ről rendeltem.

Én úgy vezettem be, hogy az első napokban felet adtam neki, aztán már egy egészet.

2019. jan. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
HiPP baba kekszet vettem a Rossmannból. Ha reszelt almához rakom nem lesz neki túl sűrű?
2019. jan. 23. 09:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, dehogy! Adhatod neki úgy.
2019. jan. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Védőnőnk tanácsára én először egy csipet búzadarát tettem a (barack)pürébe, kicsit vártam, mìg dagad. Pár napig ìgy kapta, kicsit többet minden nap. Utána váltottunk 7 gabonás pépre. Én a DM natúr gabonapelyheit nagyon szeretem, gyümölccsel vagy HA tápszerrel készìtem neki. Imádja.
2019. jan. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!