Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Glutén bevezetése mennyi...

Glutén bevezetése mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés
Két hete kapja a babám, első héten mindig egy fél kiskanálnyit kapott a pürébe, második héten egy kiskanálnyit. Meddig kell növelnem, hogyan tovább? Mikor számít bevezetettnek? Minden nap kell kapnia? Illetve még egy olyan kérdésem lenne, hogy minden egyes zöldséget, gyümölcsöt olyan lassan, fokozatosan kell bevezetni, mint az elején az elsőket? Kb 2 hónapja kezdtem el a hozzátáplálást. Előre is köszi!

#glutén #éltelek bevezetése
2017. febr. 13. 21:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy 7 gabonás péppel vezetem be a glutént.
2017. febr. 13. 21:19
 2/3 Enikő1221 válasza:

Szia, az jo dolog ha fokozatosan adod, de azért mar reg kaphatna tobbet :) Akkortól számít bevezetettnek ha egy étkezése abbol áll foleg. Nem kell mindennap kapnia egy héten 2-3x legalábbis az elején, aztan kaphat minden reggel is kiflit ezt azt :)

En nem csináltam ugy az eteleknel hogy hetekig húztam egy bevezetést.. Egyik nap csak par kanálnyi kóstolót adtam, másnap pedig egy teljes adagot.. Ugy sem nagyon akarnak uj izt elfogadni ..legalábbis a fiam minden 4-5. Falat utan volt hajlandó csak normálisan enni :)

2017. febr. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Enikő1221 válasza:
Annyi még, hogy napközben adhatsz a kezébe egy kis kiflit is elcsocsálni.. Élvezni fogja :)
2017. febr. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!